סיאליס גנרי – מה זה?

סיאליס גנרי זו בגדול תרופה שתסייע לכם להגביר את החשק המיני ולהחזיק זקפה לאורך זמן. בקטן, מדובר בטבלייה שלא דורשת מרשם, שכל אחד יכול לנסות, ולחוות הנאה מינית מסוג חדש לחלוטין.

 

מה זה סיאליס גנרי?

כיום ניתן למצוא בבתי מרקחת רבים טבליות סיאליס גנרי. תרופה זו מיועדת למקסם את הגירוי המיני וגם לאפשר החזקה של זקפה חזקה למשך זמן. שמה המקצועי של התרופה הוא טאדם, והיא מיוצרת על ידי חברת תרימה. הטבליות מגיעות במינון של 5 מ"ג ואפשר לקחת אותן על בסיס יומי, טבליה אחת ביום, כאשר הכדור עובד על עיכוב אנזימים מסוג פוספודיאסטראז 5, כפי שעושה כדור הוויאגרה או הלויטרה. כך, הוא מאפשר להגיע לביצועים מיניים ברמה גבוהה. משך זמן ההשפעה הוא עד 24 שעות, כאשר במינונים גבוהים ההשפעה יכולה להימשך 36 שעות.

 

היכן ניתן להשיג את הכדורים?

ניתן למצוא כיום אתרים רבים שמשווקים את טבליות הסיאליס. כיוון שמדובר בכדור שאינו דורש מרשם רופא, אפשר למצוא את הכדורים בבתי מרקחת רבים וגם במגוון אתרים שונים, כשלכל אחד המחיר שלו. ישנם אתרים שמשווקים את הטבליות עד לפתח הבית, ואחרים אשר מוכרים 24/7. לכל חנות היתרון שלה. מי שרוצה תרופות קמגרה ישראל צריך לבחון – האם הכדור נמכר באתר רשמי ומוכר? האם אפשר למצוא ביקורות או תגובות קהל?

 

מה לגבי המחיר?

טבליות סיאליס הן במחיר ממוצע ביחס לשאר הכדורים המוצעים בשוק, עם תמורה מצוינת. כשמדובר בגלולות עם מינון חזק, שמטרתן היא לטפל באין-אונות, מחיר הכדור עולה כ-290 ש"ח בממוצע. אותו המינון יעלה לכם 253 ש"ח ללויטרה לערך ו-277 ש"ח לוויאגרה. מחיר זה יקנה לכם 4 טבליות של תרופה במינון גבוה. אם אתם מחפשים מינון נמוך, המחיר יהיה 77 ש"ל עבור סיאליס, 62 ש"ח עבור לויטרה, ובעבור ויאגרה 229 ש"ח.

 

אילו תופעות לוואי קיימות?

כמו כל תרופה שקיימת, ישנן תופעות לוואי שעלולות להופיע בעת שימוש רצוף ומתמשך בתרופה. התופעות שנמצאו לרוב בזמן לקיחת התרופה הן: כאבי ראש, כאבי גב, כאבי שרירים ואף הפרעות בעיכול. תופעות לוואי עם סבירות נמוכה יותר שיקרו הן: כאבים בחזה, צרבות, פריחה בעור, בחילות והקאות, זיעת יתר, סחרחורות ודימום באף. במידה ואתם חווים אחד מהתסמינים מרשימת הסבירות הנמוכה, יש להיוועץ מיד עם רופא. כמו כן, הסובלים מבעיות לב ולחץ דם, יצטרכו להתייעץ עם רופא לפני שימוש בתרופה.

 

כיצד להשתמש בגלולה?

מי שמעוניין לנסות ולהשתמש בתרופה צריך לקחת טבליה אחת, בערך חצי שעה לפני קיום יחסי המין. אין בעיה לקחת את התרופה בין אם אכלתם ארוחה או לא, ויש לקחת בחשבון כי היא תשפיע עליכם עד 36 שעות מרגע שלקחתם אותה.

סיאליס גנרי

אולי תאהבו גם את:

מס ומטבעות 2024
מי משלם מס שבח?

מס שבח הידוע גם כ"מס רווחי הון", הוא סוג של מס המוטל על הרווח שנרכש ממכירת נכס שעלה בערכו עם הזמן. התמצאות ותמרון נכון בחוקי

קרא עוד »
הסלון
5 רעיונות לעיצוב הסלון

הסלון הוא מרכז הבית והלב הפועם של מרחב המחייה שלנו. הסלון הוא המקום בו נבלה הכי הרבה, ונרצה שיהיה הכי נוח ופונקציונלי עבורנו. אבל יחד

קרא עוד »